Nová zelená úsporám

Potřebujete projekt pro získání dotace na zateplení domu, výměnu oken, výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností, výměnu zdroje tepla, instalaci solárních systémů, instalace nuceného větrání s rekuperací? Kompletní služby pro snižování energetické potřeby rodinných domů a bytových domů.

Poptat
Průkaz energetické náročnosti

Prodáváte dům, byt? Pronajímáte byt, dům? Vypracujeme průkazy energetické náročnosti budov pro všechny typy objektů v ČR. Zpracování průkazu po předchozí prohlídce (zaměření) objektu.

Poptat
Projekty pozemních staveb

Plánujete stavět, rekonstruovat, zateplovat a potřebujete projektovou dokumentaci? Koordinace projektů zaměřených na úsporu energií a snížení provozních nákladů.

Poptat
Passporty stávajícího stavu

PASPORTY STÁVAJÍCÍHO STAVU

Nemáte projekt od domu, který prodáváte? Neodpovídá skutečný stav domu vašemu projektu? Pasport stavby je zjednodušená dokumentace stavby s kontrolou skutečného stavu. Zaměření a zkreslení stávajícího stavu.

Poptat
Dešťovka dotace

DEŠŤOVKA VYŘÍZENÍ DOTACE

Dotace pro vlastníky či stavebníky rodinných a bytových domů na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti i na zahradě.

Poptat
Znalecké posudky

ZNALECKÉ POSUDKY PŘI PŘEVODU NEMOVITOSTÍ, PRO FINANČNÍ ÚŘAD

Koupili jste dům, pozemek a budete platit daň z nabytí nemovitých věcí ? Zde můžete objednat znalecký posudek o zjištěné ceně nemovité věci pro daňové přiznání z nabytí nemovitých věcí.

Poptat
Inspekce Nemopas

INSPEKCE DOMŮ NEMOPAS, PROHLÍDKA S INSPEKTOREM

Kupujete dům a zajímá vás technický stav domu? Využijte např. prohlídku domu s inspektorem popř. podrobnější inspekce (technické průkazy NEMOPAS) o předpokládaných klíčových rizicích na konkrétní nemovitosti a zjištěním technického stavu domu. NEMOPAS se opírá o propracovanou metodiku vyhledávání rizikových řešení v osmi technických oborech.

Poptat
Systém statického zajištění StatiCAL

STATICKÉ ZAJIŠTĚNÍ BUDOV

  • Máte staticky poškozenou stavbu?
  • Potřebujete zvýšit únosnost stávajících základů?
  • Máte popraskanou klenbu?
  • Popraskané obvodové a vnitřní zdi?
  • Nestabilní opěrnou zeď?
  • Dáváte přednost minimálnímu zásahu při opravě statické poruchy?
  • Plánujete založení dřevostavby pomocí mikropilot? 

StatiCAL poskytuje zákazníkovy materiály vyráběné pod certifikátem ISO 9001, kvalitní distribuční síť až po certifikované aplikační firmy pracující pod přísným dozorem distributora. Systém statického zajištění StatiCAL vám nabízí vysoce profesionální výrobky a to včetně jejich aplikace.

Systém statického zajištění StatiCAL

PRŮZKUM STAVEB

V rámci celkového průzkumu můžou být provedeny sondy do konstrukcí pro ověření skladeb,  analýza vlhkosti stavebních materiálů (vlhkost, salinita apod.). Posouzení trhlin, průhybů a dalších statických defektů staveb, určeny statické vlastnosti stávajících konstrukcí. U dřevěných konstrukcí provedeny odběry vzorků a provedeny mykologické rozbory. Pro stanovení kvality vnitřní prostředí lze provést průzkumy zaměřené na přítomnost azbestu, plísní, formaldehydu a jiných škodlivých látek.

Reference

Reference statical.eu

CHCI PRODAT DŮM

Užitečné rady na co si dát pozor a video  k tématu koupě domu najdete ZDE.

CHCI KOUPIT DŮM

Tipy jak připravit dům k prodeji a video k tématu prodeje domu najdete ZDE.

CHCI DOTACI PRO NOVOSTAVBU

Informace na co se mám připravit a inspirující video pro stavbu, opravu domu najdete ZDE.

CHCI ZÍSKAT DOTACI NA REKONSTRUKCI

Na co nezapomenout před realizací zateplení a video s přehledem možností najdete ZDE.

DALŠÍ SLUŽBY NABÍZENÉ V RÁMCI SÍTĚ NEMOPAS A NAŠICH PARTNERŮ

PARTNEŘI