Pro prodávající a kupující, popř. pro stávající vlastníky domů vypracování inspekce

• PROHLÍDKA NEMOVITOSTI S CERTIFIKOVANÝM INSPEKTOREM
• INSPEKCE NEMOVITOSTI – ZÁKLAD
• INSPEKCE NEMOVITOSTI – STANDARD
• INSPEKCE NEMOVITOSTI – KOMPLET
• INSPEKCE POZEMKU

Inspekce Nemopas

Podklady pro vypracování

1. Projektová dokumentace pro stavební povolení
2. Projektová dokumentace skutečného stavu
3. Revize plynových spotřebičů, elektroinstalace
4. Stavební povolení
5. Kolaudační rozhodnutí, oznámení o užíváním stavby
6. Zajištění přístupu do domu (prohlídka trvá dle velikosti domu 2-4 hod)

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zde můžete vyplnit nezávaznou poptávku.

Získáte ZDARMA nabídku na výše uvedené služby.
NEZÁVAZNĚ POPTAT

PROHLÍDKA NEMOVITOSTI S CERTIFIKOVANÝM INSPEKTOREM

Certifikovaný inspektor nemovitostí se účastní prohlídky nebo převzetí bytu nebo rodinného domu a během prohlídky upozorňuje zákazníka na zjevné poruchy i na rizika poruch. Všechny informace jsou sděleny objednateli během prohlídky na objektu a nevystavuje se Technický průkaz nemovitosti. Při převzetí novostavby uvede svá zjištění do předávacího protokolu.

INSPEKCE NEMOVITOSTI – ZÁKLAD

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI (ukázka), který obsahuje grafické vyhodnocení, popis nemovitosti a jejích případných problémů a vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik podle metodiky NEMOPAS.

INSPEKCE NEMOVITOSTI – STANDARD

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI (ukázka), který obsahuje grafické vyhodnocení, popis nemovitosti a jejích případných problémů a vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik podle metodiky NEMOPAS. Každé případné riziko je podrobně analyzována na samostatném listě.

INSPEKCE NEMOVITOSTI – KOMPLET

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI (ukázka), který obsahuje grafické vyhodnocení, popis nemovitosti a jejích případných problémů a seznam všech hodnocených rizik podle metodiky NEMOPAS. Každé případné riziko je podrobně popsána na samostatném listě. Ke každému riziku je navržen způsob sanace a ta je řádově oceněna (hrubý odhad). Na titulní straně je uvedena celková řádová odhadovaná cena všech sanací na nemovitosti.

INSPEKCE POZEMKU

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost – pozemek. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ POZEMKU, který obsahuje grafické vyhodnocení, popis pozemku a jeho případných problémů a vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik pozemku podle metodiky NEMOPAS.