A-INVENT s.r.o.

A-INVENT s.r.o.

A-INVENT s.r.o.

inVENTer - jednoduše geniální větrání 

Věřte originálu – princip inVENTer 

originál od roku 1999

decentrální větrací systém inVENTer je produkován již řadu let, za kterou se velice osvědčil u řady obchodních partnerů a dodavatelů, naše požadavky na vysokou kvalitu společně s pravidelnými testy udržují stále vysoký standard a jdou ruku v ruce s novým vývojem.

inovace

akusticky nepostřehnutelné větrací systémy inVENTer s atraktivním designem umožňují výměnu vzduchu a tím předcházejí vzniku plísní a kumulaci bakterií uvnitř budov. Šestnáctiletá zkušenost s výrobou a vývojem je znatelná v efektivitě výrobku, jednoduchosti montáže a stále přináší další inovační prvky decentrálního větracího systému se zpětným ziskem tepla až 91% určeného pro vaše domovy.

tichý provoz

vysoce výkonné reverzní ventilátory zaručují pravidelnou výměnu vzduchu při zanedbatelném hluku. Vnitřní kryty našeho větracího systému lze navíc doplnit akustickými sety na snížení hlučnosti. Díky novým ovládacím technologiím, lze větrací systém pozastavit na určitou dobu, například v ložnici při usínání.

vysoká neprůzvučnost

větrací systém inVENTer zaručuje pravidelný přísun čerstvého vzduchu a přitom poskytuje ochranu před vnějším hlukem. Ve vnitřních prostorách dochází ke kontrolovanému větrání, i přestože okna mohou zůstat zavřená. Také při zvýšené potřebě zvukové izolace, například v blízkosti nádraží, rušných ulic a podobně, má inVENTer další doplňky zvyšující zvukovou nepropustnost.

opticky promyšlené

sami si můžete zvolit tvar, barvu a design vašich větracích jednotek inVENTer. Pro vnitřní prostory máme k dispozici dva různé typy vnitřních krytů. Od kompaktního, velice úzkého hranatého krytu až ke kruhovému prakticky uzavíratelnému krytu. Venkovní kryt lze upravit do jakékoliv barvy RAL nebo lze zcela skrýt v zateplení pomocí typu Corner.

vysoce hygienický

právě kvůli správné výměně vzduchu je větrací systém inVENTer velice oblíbený, nejen že odvádí z vnitřních prostor vydýchaný vzduch obsahující zdraví škodlivé bakterie a spóry hub, ale také přivádí čerstvý vzduchu, který je zbavený prachu a pylu díky integrovaným filtrům. Reverzní provoz ventilátorů a absence potrubních rozvodů, také výrazně eliminují vznik organického znečištění ve větracím systému.

www.inventer.cz