Inspekce nemovitostí

Zpět na prodávám

Video představení služby NEMOPAS

Představení několika rizik z encyklopedie 1.díl 

Co inspekce nemovitosti NEMOPAS hodnotí?

Nemopas využívá propracovanou metodiku vyhledávání rizikových a vadných řešení v osmi technických oborech, které významnou měrou ovlivňují technický stav nemovitosti a tím pohodu a bezpečnost při užívání. Metodika je vypracována odborníky ze Znaleckého ústavu Dekprojekt a Akreditované zkušební laboratoře Atelier DEK.

Nemopas využívá metodiku založenou na vyloučení rizik, kdy se prověřuje u nemovitosti výskyt více než 120 rizik poruch vad v následujících technických oborech:

  • statika
  • úniky tepla
  • izolace proti vodě
  • zvuk a hluk
  • technické zařízení budovy
  • bezpečnost nemovitosti při užívání a požární bezpečnost
  • škodlivé látky a zdravé bydlení
  • povrch podlah a stěn
  • pozemky
Na jaře 2014 NEMOPAS ve spolupráci s internetovou televizí Stream.cz připravil 10ti dílný seriál Nemoci nemovitostí. V seriálu se prezentovali nejčastější technické problémy (bolesti a nemoci) domů. Pořadem provázel Radim Mařík - hlavní inspektor nemovitostí NEMOPAS.

 Video NEMOPAS nemoci nemovitostí

Zaujala vás služba inspekce nemovitostí NEMOPAS?

Poptávka

 

Varianty inspekce NEMOPAS a co zákazník dostane?

PROHLÍDKA NEMOVITOSTI S CERTIFIKOVANÝM INSPEKTOREM

Certifikovaný inspektor nemovitostí se účastní prohlídky nebo převzetí bytu nebo rodinného domu a během prohlídky upozorňuje zákazníka na zjevné poruchy i na rizika poruch (skryté vady). Všechny informace jsou sděleny objednateli během prohlídky na objektu a nevystavuje se Technický průkaz nemovitosti. Při převzetí novostavby uvede svá zjištění do předávacího protokolu.

INSPEKCE NEMOVITOSTI – ZÁKLAD

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI, který obsahuje grafické vyhodnocení, popis nemovitosti a jejích případných problémů a vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik podle metodiky NEMOPAS.

INSPEKCE NEMOVITOSTI – STANDARD

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI, který obsahuje grafické vyhodnocení, popis nemovitosti a jejích případných problémů a vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik podle metodiky NEMOPAS. Každé případné riziko či vada je podrobně analyzována na samostatném listě.

INSPEKCE NEMOVITOSTI – KOMPLET

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI, který obsahuje grafické vyhodnocení, popis nemovitosti a jejích případných problémů a seznam všech hodnocených rizik podle metodiky NEMOPAS. Každé případné riziko či vada je podrobně popsána na samostatném listě. Ke každému riziku či vadě je navržen způsob sanace a ta je řádově oceněna. Na titulní straně je uvedena celková řádová cena všech sanací na nemovitosti.

INSPEKCE POZEMKU

Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost – pozemek. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ POZEMKU, který obsahuje grafické vyhodnocení, popis pozemku a jeho případných problémů a vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik pozemku podle metodiky NEMOPAS.

 

Nejste rozhodnuti, jaká varianta inspekce Nemopas je pro vás a vaši nemovitost vhodná?

Poptávka

 

Zpět na prodávám