Regulace vytápění se vzdáleným přístupem

Regulace vytápění se vzdáleným přístupem - dotaz, poptávka


 Zpět na technické zařízení budov

Máte zájem o komplexní službu na klíč? Výše můžete vyplnit nezávaznou poptávku pro návrh a realizaci regulace se vzdáleným přístupem.  

 

Chytré zónování      

Regulujte chytře svůj otopný systém rozdělením na topné zóny! Evohome vám umožňuje ovládat efektivně váš systém vytápění a ohřevu teplé vody odkudkoliv pomocí vzdáleného mobilního přístupu přes váš chytrý telefon nebo tablet. Srdcem regulačního systému je centrální řídící jednotka Evotouch, jejímž prostřednictvím ovládáte teplotní režim v každé místnosti individuálně. Tím zvýšíte vaši tepelnou pohodu a dosáhnete výrazných úspor topných nákladů.

Regulace vytápění v každé místnosti zvlášť

Doma se chcete cítit v pohodě. Evohome vám zajistí ideální tepelnou pohodu - nebude vám ani horko, ani chladno. Prostě akorát.

 

Optimalizujte svůj komfort

Evohome se naučí, jak dlouho se vyhřívá vaše obydlí, a zapne zdroj tepla s předstihem tak, abyste měli požadovanou teplotu místnosti a teplotu TUV přesně v okamžiku, kdy ji potřebujete.

 

Optimalizace

Evohome se postupně naučí, za jak dlouho je schopen vaši domácnost vyhřát. Ovládá jednotlivé regulační prvky tak, abyste měli požadovanou teplotu místností i teplé vody ve správný čas.


Šetřete energii lepší kontrolou

82 % energie se spotřebuje na vytápění a ohřev TUV. Snižte své náklady na vytápění a zvyšte svůj komfort účinnou regulací místnost od místnosti. Rozšířením vašeho jednoduchého časovače a termostatu na zónový systém Evohome můžete dosáhnout až 40 % úspor energie.


Připojte se

Chytrý domov znamená mobilní přístup. Přináší lepší kontrolu, více komfortu a více úspor. Užívejte vaše mobilní zařízení pro ovládání vašeho vytápění kdykoliv a kdekoliv.


Rysy Total Connect Comfort

  • Ovládejte odkudkoliv vaše vytápění přes mobilní zařízení.
  • Spravujte více termostatů a lokací.
  • Mějte na očích a měňte nastavení teploty a časový rozvrh.
  • Aktivujte rychlé volby a systémové režimy.
  • Zjistěte aktuální venkovní teplotu a 5denní předpověď.
  • Upozornění na chyby připojení.
  • Automatické aktualizace SW.

Zpět na technické zařízení budov