Prodej domu – pomůžu vám s technickou přípravou prodeje

prodej

Prodej domu – tipy jak připravit dům k prodeji

Prodej domu – technická podpora před zahájením prodeje

Uvažujete o prodeji rodinného domu vlastními silami bez realitní kanceláře, realitního poradce, či jiných finančních společností působících na realitním trhu?

Budete vést prodej domu prostřednictvím realitního zástupce a chcete mít přehled o tom co Vás během přípravy prodeje domu čeká?

Prodej domu –  služby spojené s technickou přípravou prodeje vašeho domu

prodej domu

Výhody pro vás

  • Zrychlíte prodej domu

  • Ulehčíte si prodej domu

  • Získáte dříve peníze za prodej domu

  • Vyhnete se komplikacím během prodeje

Poptejte technickou podporu, službu pro prodej vašeho domu.

POPTAT

Prodej domu – další informace pro vás

Výhody spolupráce se mnou

  • Prodávající provedu přípravou domu na prodej

  • Dlouholetá spolupráce s realitními kancelářemi a makléři

  • 10 let technických zkušeností na realitním trhu

  • 25 let v oboru navrhování, projektování a koordinace staveb

Prodej domu – více informací o službách spojených s přípravou vašeho domu k prodeji.

Prodej domu  – videa vztažená k tématu prodeje domů

Než začnete inzerovat prodej domu

Plánujete prodej domu vlastními silami bez realitky, realitního poradce, či jiných finančních společností působících na realitním trhu? Víme, že prodej domu není jednoduchá záležitost. Chtěli byste zjistit, jak připravit prodej domu a jak následně prodat dům (ať už se jedná o prodej domu bez realitky nebo prodej rodinného domu prostřednictvím realitního zástupce)?

Prodej domu – moje zkušenosti

Působím v oblasti realit několik let jako energetický specialista, certifikovaný inspektor, znalec v oboru ekonomika, odvětví oceňování nemovitostí a autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby. Pohybuji se na trhu, kde jsou rodinné domy na prodej a díky tomu se během prodeje domu setkávám s různými příběhy, z kterých dennodenně čerpám své nové zkušenosti.

Technický průvodce pro  prodej domu

Náš technický průvodce pro prodej domu je zdarma ke stažení. technický průvodce pro prodej domu vás provede přípravou prodeje v dané lokalitě a popíše další kroky pro úspěšný a rychlý prodej domu. technický průvodce pro prodej domu vám pomůže s pojmy PENB (někdy nesprávně označovaný jako energetický štítek). technický průvodce pro prodej domu vám, na co nezapomenout a na co si dát pozor při prodeji domu dříve, než kliknete na inzerci „prodej domu“.

Prodej domu a oprava domu  před prodejem

Ne každá investice do domu před prodejem se vám vrátí. Vložené peníze do rekonstrukce nemusí nutně zvýšit cenu domu úměrně vydaným nákladům. Jednou z investic, kdy cena domu se udrží v obvyklé tržní ceně je investice do opravy statických poruch Vašeho domu.

Informace z katastrální mapy

Vaším pomocníkem pro prodej domu bude Katastrální mapa, kde zjistíte, zda máte všechny stavby správně zanesené v katastrální mapě a zda nebudete potřebovat pasport stavby.

Prodej domu spolupráce s makléři

Spolupracuji s makléři při prodeji domu. Jedná se o makléře z různých společností např.  RE/MAX 4you, CERET REALITY, ORIONIS, MT PROGRES

Poptejte technickou podporu, službu pro prodej vašeho domu.

POPTAT

Potřebujete pomoci? Zavolejte mi
+420 731 707 296

Chcete se na cokoli zeptat? Napište mi
info@dumkoupim.cz